Deneme Haber 2

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda en yüksek kalite standartlarını benimseyip sektörde varolan seviyeyi yükseltecek adımları atarak gelişime önayak olmayı hedeleyerek yola çıktık. 2011 yılında faaliyete başladık ve kurulduğumuz ilk andan itibaren faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ilkeli ve prensipli çalışmayı kurumsal kimlik olarak benimsedik. Yayın, dağıtım, pazarlama, eğitim ve bilişim sektörlerinde gerek bizzat gerekse proje bazlı ortaklıklarla Türkiye\'de fikir üretip topluma sunamayan başarılı değerlere imkan tanıyarak gelişime katkı sağlamayı hedefledik. Henüz kurulduğumuzda yuksarıda bahsedilen her alanda bir veya birkaç proje bazlı ortaklıklar oluşturarak girişimcilikte hızlı adımlarla ilerleme sağladık.

İçinde bulunduğumuz her sektörde ilklerden olmayı hedefliyoruz. Faaliyette olduğumuz alanlarda yön veren kurum olmayı ilk andan itibaren ilke edindik ve attığımız adımlar hep bu yöndedir. Bir çok ilki ve başarılı girişimi topluma köprü grup tanıtacaktır. Topluma faydalı, herkesin kolayca anlayabileceği ve yeni ufuklara pencere açabileceği çalışmalarla her yeni girişimcinin başvuru ve referans noktası olarak bugün ve yarın varolacağız.

Amacımız en yüksek memnuniyeti sağlamak
Güçlü altyapı ve tecrübeli uzmanlarca yönetilen hizmetler
Güvenilir ve başarılı iş ortaklıkları
Yenlikçi yapı
Özgür ve geleceği gören girişimciler

Doğru mecralara yönlenen güçlü sermaye kolay ulaşılabilen yaygın iş ortağı ekibi ile varolan bir yapıyı sürekli hizette tutmaktır.

HER MARKA NOTEBOOK TAMARİ
EGE NOTEBOOK Teknik Servis Toptan Bilgisayar Malzeme ve Program Satışı
Ertuğrul Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 3068 Sk. No:1 Torbalı / İZMİR
Telefon : +90 (232) 856 2 856 Fax: +9 (232) 856 80 08 Mail : info@egenotebook.com